---LOREAL PROFESSIONNEL LUOCOLOR - Farba 7.40

Ocena:

Chwilowy brak towaru

 • Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

 • Opis

  obrazek

  LOREAL PROFESSIONNEL

  LUOCOLOR

  Farba 7.40

  50ml

   

  Koloryzacja Luo Color nadaje włosom wymarzony odcień, a jednocześnie dodaje im świetlistości i podkreśla naturalne ruchome refleksy.
  Luo Color jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie koloryzacji włosów. Nadaje włosom barwę, nie naruszając jednocześnie ich kolorystycznej różnorodności. Pozwala uzyskać kolory trójwymiarowe, mieniące się, współgrające z naturalnym rozjaśnieniami. Sekret tkwi w innowacyjnej technologii farby, opartej na cząsteczkach odbijających światło. Barwniki znajdujące się we wnętrzu włosa częściowo pochłaniają część światła, a część odbijają.
  W ten sposób powstaje efekt indywidualnego, mieniącego się koloru, pełnego życia i blasku.

  W przeciwieństwie do wielu innych farb, Luo Color wyraźnie poprawia kondycje włosów, nawet tych szczególnie delikatnych.

  Sekretem tej wyjątkowej łagodności jest olejek z pestek winogron, który głęboko odżywia i wygładza włosy, sprawia, że są bardziej błyszczące.
  Aktywna substancja Protect Shine odżywia włókno włosa i chroni je podczas koloryzacji. Drugi aktywny czynnik, Reflect Shine odżywia włókno włosa na powierzchni oraz na poziomie osłonki. Dzięki temu, im częściej powtarza się koloryzację LUO COLOR, tym więcej świetlistości i blasku nabiera nasza fryzura. LUO COLOR można nakładać na włosy koloryzowane wcześniej innym produktem, ale najpierw fryzjer musi wykonać tzw. demakijaż, czyli przygotować włosy do koloryzacji LUO COLOR. Koloryzacja da wtedy równie spektakularny efekt, jak gdyby była wykonywana na naturalnych włosach. Farbowanie powinno się powtarzać co 4-6 tygodni w zależności od tego jak szybko odrastają włosy.

  Farby LUO COLOR mogą rozjaśnić włosy o trzy tony. Kryją do 70 proc. siwych włosów. Produkt ma postać perłowego, przyjemnego pachnącego żelu, który fryzjer nakłada na całą powierzchnię włosów. Koloryzacja trwa niezwykle krótko, dlatego nawet najbardziej zapracowana kobieta powinna znaleźć na nią czas. Farbę można zmyć już po 20 minutach. W przypadku gdy włosy są uwrażliwione, zniszczone, fryzjer przed koloryzacją może zastosować Color Equalise z gamy Serie Expert, który odbudowuje strukturę włosa i chroni go w czasie koloryzacji. Zabieg kończy umycie włosów specjalnym szamponem LUO Post, dopełniającym efektu trójwymiarowości i pogłębiającym świetlistość koloru.


  Sposób użycia:

  Przygotowanie mieszanki
  Stosować odpowiednie rękawiczki jednorazowego użytku stosować wyłącznie z odpowiednim rewelatorem w kremie LUO COLOR (maksymalne stężenie 7,5%) stosować wyłącznie w zalecanych proporcjach mieszankę można sporządzić w miseczce, shakerze lub pojemniku służącym do aplikacji

  Proporcje mieszanki Luo Color wynoszą 1:1.5, tzn. 50 ml kremu koloryzującego + 75ml rewelatora w kremie Luo Color 7.5%

  Odcienie pastelowe można mieszać w proporcji 1:1.5 (50 ml + 75 ml) lub 1:2 (50 ml + 100 ml) wyłącznie z rewelatorem Luo Color 7.5%

  Nakładanie i spłukiwanie
  Nie używać metalowych przedmiotów (wsuwek, klipsów, grzebieni itp.) nakładać na suche, nieumyte włosy po upływie czasu trzymania starannie zmalaksować i spłukać umyć włosy szamponem  zamykającym koloryzację.

   

  Pojemność: 50ml


  obrazek

 • Komentarze (0)

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.