Wella Koleston - 6/71 Brązowo-popielaty ciemny blond

Ocena:

27,00  PLN

kg.

Cena nie zawiera kosztów dostawy
 • Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

 • Opis

  obrazek

  Wella Koleston - 6/71 Brązowo-popielaty ciemny blond

  60ml

   

  PERFECT - równomierne pokrycie siwych włosów w 100% od nasady po końce. Zawiera do 25% składników pielęgnujących i lipidów dla PERFEKCYJNEJ pielęgnacji i delikatnego efektu na włosach. 66% więcej połysku w porównaniu z włosami, nie poddawanymi zabiegom chemicznym.

  Koleston Perfect to wyjątkowe spektrum odcieni, gwarantujące trwałość koloru i połysk oraz niepowtarzalne efekty koloryzacji. Ponad 90 odcieni jest w stanie spełnić każde, nawet najbardziej wyjątkowe życzenie. Dzięki możliwości mieszania odcieni powstaje fascynujące, niemal nieskończone spektrum kolorów. W połączeniu z powszechnymi obecnie technikami zastosowania,
  Gwarantuje długotrwały, niepowtarzalny efekt koloryzacji. Mikroskopijne cząsteczki farby w zetknięciu z włosem łączą się tworząc wyjątkowo trwałe barwniki, które nadają włosom niepowtarzalny świetlisty kolor. Na włos oddziaływuje również substancja wzmacniająca połysk GDS, nadając mu perfekcyjny połysk i sprawiając, że włosy są po prostu piękne.

  Zawsze używaj z Welloxonem Perfect aby mieć gwarancję najlepszych rezultatów.
  Wybierz odpowiednie stężenie - 6%, 9%, 12% - aby osiągnąć pożądany poziom rozjaśnienia lub idealny efekt w przypadku koloryzacji na całej głowie.

   

  Pojemność: 60ml

  obrazek

 • Komentarze (0)

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.