ładowanie strony

 

Opcje przeglądania
Producent
Promocja

 Alter Ego Be Blonde Pure Diamond Lift -  w 100% pełne blasku, piękne blond włosy

Alter Ego Be Blonde Pure Diamond Lift, to kompletna linia profesjonalnych produktów najwyższej jakości. Seria została stworzona by zaspokajać potrzeby jednego z najbardziej wymagającego koloru włosów, czyli koloru blond. Wyjątkowe, ekologiczne, pozbawione parabenów składniki aktywne zawarte w produktach Be Blonde zapewniają włosom odbudowę i głębokie odżywienie, gwarantując maksimum blasku. Linia opracowana z użyciem przełomowej technologii Diamond-Shine, która jednocześnie tonuje i rozjaśnia włosy, a starannie wyselekcjonowane aktywne składniki zapewniają pielęgnację, nadając włosom piękny blask i doskonałe efekty nawet w przypadku włosów bardzo rozjaśnionych oraz o osłabionej strukturze.

Farby Alter Ego Be Blonde Pure Diamond - ekologiczne i pozbawione parabenów

Farby Alter Ego Be Blonde Pure Diamond, to seria produktów profesjonalnych, służących do koloryzacji włosów. Ekologiczne, pozbawione parabenów składniki zawarte w serii Be Blonde zapewniają włosom niezwykłą głębię i maksimum blasku. Linia Be Blonde została opracowana z zastosowaniem technologii Diamond-shine, będące połączeniem nauki i skarbów natury. Alter Ego Be Blonde Pure Diamond zawiera formułę, która jednocześnie rozjaśnia włosy i je tonuje. Starannie dobrane składniki, pielęgnują, nadają blask oraz zabezpieczają włosy, zwłaszcza te o osłabionej strukturze. Receptura wsparta ekologicznym kompleksem Tri-active, w skład którego wchodzi sctive shine, hydra hair oraz olejek Inca. Dzięki temu połączeniu, włosy są zabezpieczone przed żółknięciem oraz uszkodzeniami.
Pozostawia ono sprężyste, pełne blasku i miękkie włosy na długi czas. 

Farba rozjaśniające Alter Ego BlondEgo - jak używać?

 Zabieg jakim jest koloryzacja włosów, to nic innego jak ingerencja w strukturę włosów. Woda utleniona rozchyla łuski włosów, robiąc miejsce dla pigmentów zawartych w farbie. Wysokość stężenia utleniacza oznacza stopień, w jakim ta łuska zostaje otwarta i ilość miejsca dla barwnika. Krem koloryzujący połączony z oksydantem, aby zadziałać potrzebuje czasu. Zazwyczaj jest to 35-45min, w zależności od producenta i rodzaju farby (takie informacje znajdziesz w instrukcji). Po upływie danego czasu, należy zneutralizować cały proces za pomocą odpowiednich środków. Zmywamy farbę rozjaśniającą Alter Ego BlondEgo i myjemy włosy szamponem zakwaszającym i nakładamy odżywkę/maskę o tym samym działaniu. Te kosmetyki domykają rozchylone łuski włosów, zatrzymując pigment we wnętrzu włosa. Dzięki temu zachowasz barwnik na włosach przez długi czas oraz odżywisz i wygładzisz włosy.

Alter Ego Pure Diamond - jak dobrać odpowiedni utleniacz?

Podczas zabiegu koloryzacji ważne jest odpowiednie dobranie poziomu koloru, jak i stężenie oksydantu. Wybór czasem nie jest łatwy, dlatego podpowiadamy co nieco na temat utleniaczy i efektów z nimi związanych. Wybierając utleniacz musimy wziąć pod uwagę kondycję włosów, ich aktualny kolor, a także zastanowić się, czy posiadamy siwe włosy oraz ile ich jest.

Utleniacz 3% – użyj, jeśli chcesz delikatnie przyciemnić lub rozjaśnić włosy (do 1 tonu)  lub uzyskać kolor na zbliżonym poziomie, co początkowy. Oksydant o tym stężeniu jest najmniej inwazyjny. Możesz go zastosować, jeśli masz niewiele siwych włosów.

Utleniacz 6% – to najczęściej stosowane stężenie przy standardowej koloryzacji. Zastosuj, jeśli chcesz rozjaśnić włosy o 1-2 tony, widocznie zmienić ich kolor lub jeśli masz dużo siwych włosów. Oksydant o stężeniu 6% nadaje się do włosów brązowych, a także do odcieni blondu.

Utleniacz 9% – zastosuj, jeśli chcesz rozjaśnić o 2-3 tony lub kiedy chcesz użyć farby rozjaśniającej, zwłaszcza o numerze powyżej 10. Utleniacz ten stosuje się kiedy wcześniej nie był wykonywany zabieg dekoloryzacji, więc przy bardzo ciemnych lub opornych na rozjaśnianie włosach efekt może nie być zadowalający. Jeśli masz ciemny odrost i chcesz go pofarbować na blond możesz użyć utleniacza 9%, a resztę włosów pofarbować z oksydantem o niższym stężeniu.

Utleniacz 12% – użyj, jeśli chcesz rozjaśnić włosy o 5-6 tonów, kiedy masz ciemny odrost, a chcesz przefarbować go na jasny blond lub jeśli Twoje włosy są wyjątkowo oporne na rozjaśnianie. Utleniacz 12% to najbardziej inwazyjny oksydant ze wszystkich dostępnych stężeń.
Stosowany zbyt często może zniszczyć włosy, dlatego zawsze upewnij się czy konieczne jest jego zastosowanie.

Postaw na bezpieczeństwo, trwałość, głębię z jednoczesną pielęgnacją i wybierz kremy koloryzujące Alter Ego Be Blonde Pure Diamond!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 604-221-551

Email: kontakt@ladysi.com.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium