604 221 551 / 52 342 09 05
Joico K-PAK Vero oraz Lumishine 0

Joico K-Pak Vero

JOICO LUMISHINE nowość w koloryzacji Joico to 77 kolorów do wyboru.

Nowością jest wprowadzenie numeracji do koloryzacji Joico Lumishine, dzięki czemu jest czytelna dla osób, które korzystały z farb innych firm. Np.: 10NWB to 10,07 - bardzo jasny ciepły beżowy blond, lub: 9NC to 9,04 jasny miedziany blond.

Odcienie są już gotowe, nie musimy ich mieszać tak jak w koloryzacji Joico Vero K-pak.

Czas trzymania farby to 35min, natomiast w farbach rozjaśniających XLA/ XL.1, XLN/XL.0, XLB/XL.7, XLAA/XL.11 to 60min. Mieszanie 1:1 z wodą Lumishine do wyboru: 3%,6%,9%,12%

Dostępna jest również koloryzacja bez amoniaku - półtrwała Demi-Permanent - płynna koloryzacja w fiolkach. Tu również mieszamy w proporcjach 1:1 dodając wodę 5VOL, czyli 1,5%.

Warto spróbować najnowszej koloryzacji JOICO Lumishine, jakość włosa jest nieporównywalna. Są miękkie, błyszczące i co najważniejsze kolor utrzymuje się niespotykanie długo.

JOICO LumiShine jest bez konkurencyjna dzięki ArgiPlex Technology, która łączy siłę i możliwości trzech zaawansowanych formuł gwarantujących w pełni skuteczną odbudowę zniszczonych włosów, wydłużoną trwałość koloru oraz dwukrotnie większy połysk.

Co zawiera nowa koloryzacja Lumishine?

  • Arginina - w przeciwieństwie do innych koloryzacji, JOICO LumiShine dzięki Arginine Replacement System uzupełnia w 100% zawartość argininy - kluczowego dla włosów aminokwasu,
    Arginina: amoinokwas o pH zasadowym umożliwia stworzenie farby o najniższej zawartości amoniaku, dzięki czemu zapach farby jest prawie niewyczuwalny.
  • Dodatkowe system - Opatentowany Kompleks Odżywczy, który tworzy ochronną tarczę wokół farbowanych włosów zapewnia im ochronę, nawilżenie, miękkość i piękny połysk aż do 30 myć
  • Quadramine Complex - znany z koloryzacji JOICO K-Pak Vero, zapewnia dodatkową, maksymalną ochronę i odbudowę włosów gwarantując zdrowie i piękny wygląd po każdej koloryzacji.

Po spróbowaniu najnowszej koloryzacji Joico Lumishine, na pewno już nie będę chciała używać innej farby.

Komentarze do wpisu (0)

LadySi ul. Twardzickiego 33B, 85-791 Bydgoszcz, tel: 52 342 09 05
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl