Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Chmura tagów

Olaplex - jak stosować i z czym łączyć?

0
Olaplex - jak stosować i z czym łączyć?

Jeśli farbujesz włosy lub interesujesz się ich świadomą pielęgnacją bardzo możliwe, że nazwa Olaplex nie brzmi dla Ciebie obco. Dzisiaj można powiedzieć, że kosmetyki Olaplex, to już kultowe produkty. Warto jednak przypomnieć, że Olaplex prawdziwą sławę zyskał kilka lat temu za sprawą amerykańskiej aktorki i celebrytki Kim Kardashian, która rozjaśniła swoje długie i ciemne włosy do niemal platynowego blondu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ta radykalna metamorfoza nastąpiła z dnia na dzień i to bez widocznego uszczerbku w kondycji jej włosów. Jak to możliwe? Za wszystkim stoi właśnie Olaplex.

 

Czym jest Olaplex i jak właściwie działa?

 

Olaplex to system pielęgnacji włosów, który stosuje się w trakcie zabiegów takich jak farbowanie, rozjaśnianie, dekoloryzacja lub jako osobny zabieg regenerujący. Produkty Olaplex wykorzystują unikalną, opatentowaną technologię molekularną, odbudowującą mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa.

Aby zrozumieć jak działa Olaplex należy najpierw uświadomić sobie jak powstają uszkodzenia włosów.

Jeśli myślisz, że zerwane mostki, to rodzaj zniszczeń, który dotyczy tylko rozjaśnianych i farbowanych włosów, to jesteś w błędzie.

Mówiąc obrazowo nasze włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te połączone są wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie narażone są na zniszczenia powstające pod wpływem wielu czynników zewnętrznych, które możemy podzielić na 5 kategorii:

 • Czynniki środowiskowe - np. wiatr, mróz, słońce lub słona morska woda.
 • Czynniki chemiczne - zabiegi rozjaśniania, farbowania, dekoloryzacji lub inne zabiegi chemiczne.
 • Wysoka temperatura - suszenie i stylizacja w wysokiej temperaturze (prostownica, lokówka, falownica itp).
 • Skażenia - absorpcja szkodliwych substancji, zanieczyszczenia powietrza, wolne rodniki.
 • Uszkodzenia mechaniczne - np. nieumiejętne czesanie, tapirowanie czy ciasne związywanie włosów.

Innowacyjne produkty Olaplex są zdolne odbudować uszkodzoną w ten sposób strukturę włosów. Swoją skuteczność zawdzięczają obecności specjalnego składnika - Dimaleinian Bis-Aminopropyl Diglikol-u. Choć jego nazwa brzmi jak tajemnicze zaklęcie, to w rzeczywistości opatentowany polimer, który jest odpowiedzialny za rekonstrukcję wiązań chemicznych, czyli wspomnianych wcześniej mostków dwusiarczkowych. Wraz z kompozycją substancji odżywczych i nawilżających, które wnikają głęboko w łodygę włosa produkty Olaplex naprawiają wszelkie uszkodzenia i przywracają włosom pierwotną strukturę.

 

Poznaj wszystkie produkty Olaplex!

W gamie Olaplex znajdziesz skoncentrowane produkty do wykonania profesjonalnych zabiegów w salonie fryzjerskim, a także kosmetyki podtrzymujące efekty profesjonalnej kuracji do stosowania w domowym zaciszu. Co z czym łączyć i jak używać produkty Olaplex? Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim z nich. Dla ułatwienia podzieliliśmy kosmetyki Olaplex na 3 grupy - pielęgnację salonową, czyli produkty do użytku profesjonalnego, pielęgnację do stosowania w domu oraz uzupełniającą pielęgnację również do stosowania w domu. 

 

Pielęgnacja salonowa Olaplex

 

Skoncentrowane produkty do profesjonalnego zabiegu Olaplex wykonywanego w salonie fryzjerskim. Im bardziej zniszczone włosy, tym bardziej zauważalny efekt.

 

Olaplex No.1 Bond Multiplier

- skoncentrowana kuracja do włosów w płynie

Skoncentrowana kuracja do włosów Olaplex No.1 Bond Multiplier jest pierwszym krokiem w procesie rekonstrukcji włosów w salonie. Dzięki zawartości opatentowanego polimeru odbudowuje mostki dwusiarczkowe już w trakcie zabiegów chemicznych i chroni włosy przed dalszymi uszkodzeniami. Znacząco poprawia strukturę i wytrzymałość włosów, które dzięki temu stają się dużo bardziej odporne na negatywne działanie wszelkich czynników zewnętrznych.

Jak stosować Olaplex No.1 Bond Multiplier?

 1. Podczas farbowania/ rozjaśniania: Dodaj do dowolnego produktu do koloryzacji włosów - mieszanki farby z oksydantem lub mieszanki rozjaśniacza z oksydantem. Nakładaj bezpośrednio na włosy podczas zabiegu farbowania /rozjaśniania. Możesz go stosować za każdym razem, gdy poddajesz włosy zabiegom chemicznym.
 2. Jako zabieg rekonstrukcji salonowej Olaplex No.1 + No.2: Zmieszaj 15ml Olaplex No.1 z 90ml wody w butelce z aplikatorem BEZ spryskiwacza. Rozprowadź na całej długości włosów i pozostaw na ok. 5 minut. Następnie nie spłukując produktu nałóż na włosy Olaplex No.2 od nasady po końce. Przeczesz włosy grzebieniem, aby upewnić się, że każde pasmo zostało pokryte produktem. Pozostaw na co najmniej 15-20 minut (dłuższy czas, to skuteczniejsze działanie). Uważaj, by przy spłukiwaniu produkt nie dostał się do oczu lub ust. Po spłukaniu umyj włosy szamponem i nałóż odżywkę.

Uwaga! Profesjonalny zabieg Olaplex może wydłużyć proces koloryzacji/rozjaśniania.

 

Olaplex No.2 Bond Perfector

- skoncentrowana kuracja do włosów w formie balsamu

Kuracja odbudowująca i zabezpieczająca włosy Olaplex No.2 Bond Perfector jest stosowana jako drugi krok w pielęgnacji salonowej. Olaplex No.2 nie jest aktywatorem, ani neutralizatorem. Zawiera ten sam składnik co Olaplex No.1 i uzupełnia jego działanie w jeszcze bardziej efektywny sposób, ponieważ "nie przeszkadza" mu w tym farba, rozjaśniacz lub inny preparat, który był wcześniej na włosach. Z tego względu bardzo ważne jest, aby aplikować produkty Olaplex jako system, czyli razem podczas jednego zabiegu. Olaplex No.2 to preparat, który chroni i odżywia włosy oraz przedłuża trwałość koloru. Ponadto zawiera:

 • Witaminy C i E, czyli silne antyoksydanty, które w naturalny sposób chronią włosy przed wolnymi rodnikami.
 • Sok z aloesu, który intensywnie nawilża, łagodzi i tonizuje.
 • Olej jojoba, który wzmacnia, uelastycznia i pogrubia włosy.
 • Zestaw emolientów i humektantów, które zabezpieczają włosy przed kolejnymi etapami zabiegów fryzjerskich oraz chronią włosy również po ich zakończeniu.

Jak stosować Olaplex No.2 Bond Perfector?

 1. Podczas farbowania/ rozjaśniania: Nakładaj na włosy po zmyciu farby lub rozjaśniacza. Aplikuj od nasady po końce. Przeczesz włosy grzebieniem, aby upewnić się, że każde pasmo zostało pokryte produktem. Pozostaw na co najmniej 5 minut lub w miarę możliwości dłużej, a następnie spłucz.
 2. W przypadku zastosowania tonera do włosów: Jeżeli w instrukcji jest napisane, że nie należy myć włosów szamponem, zastosuj Olaplex No.2 przed nałożeniem tonera.
 3. Jako zabieg rekonstrukcji salonowej Olaplex No.1 + No.2: Czytaj instrukcję stosowania Olaplex No.1 krok numer 2.
 4. Zamiast farby typu clear w celu rozcieńczenia w przypadku farb bezoksydacyjnych.

 

Olaplex 4w1 Moisture Mask

- silnie skoncentrowana maska nawilżająco-odbudowująca

 

Maska nawilżająco-odbudowująca do włosów Olaplex 4w1 Moisture Mask przeznaczona jest do stosowania po wszystkich profesjonalnych usługach w salonie fryzjerskim. Maska naprawia uszkodzenia wewnątrz włosów oraz zapewnia kosmykom intensywnie nawilżenie, blask, wygładzenie i naturalną objętość. Swoje głęboko regenerujące działanie zawdzięcza obecności opatentowanego składnika Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, a także mieszance cennych olejków, aminokwasów i ceramidów. Dzięki tej silnie skoncentrowanej masce nawet najbardziej suche, matowe i zniszczone włosy odzyskają witalność, miękkość i blask!

Jak stosować Olaplex 4w1 Moisture Mask?

Jako samodzielną jednoetapową pielęgnację salonową lub po wszelkiego rodzaju zabiegach chemicznych. Nakładaj na świeżo umyte włosy - w zależności od długości i gęstości włosów od 1 do 3 pompek. Dokładnie wczesz produkt we włosy, pozostaw na 10 minut, a następnie spłucz. 

 

Pielęgnacja domowa Olaplex

 

 Produkty do domowej pielęgnacji, które pomogą podtrzymać efekty profesjonalnego zabiegu Olaplex.

 

Olaplex No.0 Intensive Bond Builder

- intensywna kuracja wzmacniająca do włosów

Intensywna kuracja wzmacniająca i chroniąca włosy Olaplex No.0 Intensive Bond Builder Hair Treatment przeznaczona jest do stosowania jako pierwszy etap domowej pielęgnacji włosów kosmetykami Olaplex. Jest to najbardziej skoncentrowany preparat ze wszystkich produktów Olaplex przeznaczonych do użytku domowego i w swoim działaniu zbliżony jest do Olaplex No.1 stosowanego w salonie. Kuracja głęboko nawilża i odżywia włosy poprawiając ich strukturę. Naprawia wiązania zerwane w trakcie zabiegów chemicznych, stylizacji termicznej czy spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi. Olaplex No.0 wzmacnia i zabezpiecza włosy przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń, doskonale przygotowuje włosy do głębszej naprawy w domowym zaciszu i podtrzymuje efekty pielęgnacji salonowej. 

Jak stosować Olaplex No.0 Intensive Bond Builder?

Stosuj jako dwuetapowy zabieg w połączeniu z Olaplex No.3, gdyż wtedy kuracja ma szansę naprawić o prawie 70% uszkodzeń więcej, co zostało udowodnione naukowo!

Przed nałożeniem preparatu Olaplex No.0 najpierw dokładnie rozczesz włosy. Jeśli są one długie, grube i szorstkie podziel je na mniejsze pasma, aby mieć pewność, że każda partia włosów zostanie równomiernie pokryta preparatem. Nakładaj Olaplex No.0 na czyste - suche lub mokre włosy. Pozostaw na ok. 10 minut, a po upływie tego czasu nałóż na włosy Olaplex No.3 (nie spłukując Olaplex No.0). Pozostaw na kolejne 10 minut, po czym dokładnie spłucz i umyj włosy szamponem oraz nałóż na nie odżywkę - najlepsze efekty uzyskasz używając tu szampon Olaplex No.4 i odżywkę Olaplex No.5. Taką kurację stosuj raz w tygodniu lub częściej, jeśli włosy są bardzo zniszczone.

 

Olaplex No.3 Hair Perfector 

- skoncentrowana maska odbudowująca do włosów

 

Maska odbudowująca włosy Olaplex No.3 Hair Perfector to maska do użytku domowego przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych oraz poddawanych zabiegom rozjaśniania, farbowania czy dekoloryzacji. Najlepsze efekty przynosi stosowana jako drugi krok w dwuetapowej pielęgnacji domowej w połączeniu z Olaplex No.0. Maskę Olaplex No.3 pod względem działania można porównać do kuracji Olaplex No.2 stosowanej w profesjonalnej pielęgnacji salonowej, gdyż podobnie jak ona uzupełnia odbudowę zerwanych wiązań zapoczątkowaną we wcześniejszym kroku. Maska Olaplex No.3 w zauważalny sposób poprawia kondycję włosów wzmacniając ich strukturę i wytrzymałość. Zabezpiecza kosmyki przed puszeniem i elektryzowaniem, a ponadto przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Rewelacyjnie pielęgnuje pasma po zabiegach prostowania lub poprawiania skrętu.

Jak stosować Olaplex No.3 Hair Perfector?

Nakładaj na wcześniej umyte, wilgotne, ale odsączone z nadmiaru wody włosy - od nasady po końcówki. Dla równomiernej dystrybucji produktu przeczesz włosy grzebieniem i pozostaw na 10-20 minut. Dokładnie spłucz, a następnie umyj włosy szamponem i nałóż na nie odżywkę. Zaleca się stosowanie szamponu Olaplex No.4 i odżywki Olaplex No.5 

 

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo

- delikatnie oczyszczający szampon regenerujący do włosów

Szampon regenerujący Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo jest idealny jako przygotowanie włosów do zabiegu z użyciem Olaplex No.0 + Olaplex No.3, ale nie tylko. Doskonale sprawdzi się również do codziennego stosowania każdego rodzaju włosów - farbowanych, po zabiegach chemicznych, ale też naturalnych, prostych czy kręconych. Szampon odbudowujący Olaplex No.4 skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy, a swoje regenerujące działanie zawdzięcza obecności opatentowanego składnika aktywnego Olaplex oraz bogactwu roślinnych ekstraktów i naturalnych olei:

 • Olej z jagód acai - ma działanie przeciwzapalne i regulujące stan skóry głowy, a dzięki zawartości kwasów tłuszczowych odbudowuje ubytki we włosach.
 • Olej z owoców granatu - jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym, chroni przed promieniowaniem UV.
 • Olej z rozmarynu lekarskiego i oregano - poprawiają krążenie w skórze głowy działając stymulująco na porost włosów.
 • Ekstrakt z bananowca - bogactwo witamin, działa łagodząco i wspomaga leczenie łuszczycy.
 • Ekstrakt z korzenia łopianu - wzmacnia, reguluje produkcję sebum ograniczając przetłuszczanie się włosów.
 • Hydrolizowane proteiny roślinne - odbudowują i nadają włosom miękkość.
 • Sole hialuronowe - intensywnie nawilżają
 • Oleje fermentowane - uzupełniają ubytki w strukturze włosów

Jak stosować Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo?

Używaj dokładnie tak, jak każdy inny szampon - nałóż na wilgotne włosy, masuj do uzyskania piany, a następnie dokładnie spłucz.

 

Olaplex No.4P Blonde Enhancer Shampoo

- szampon tonujący z fioletowym pigmentem

Szampon tonujący z fioletowym pigmentem Olaplex No.4P Blonde Enhancer Shampoo jest idealny do pielęgnacji włosów blond zarówno rozjaśnianych, naturalnych, jak i siwych. To genialna propozycja dla tych, którzy pragną mieć jednocześnie chłody i rozświetlony kolor oraz mocne i zdrowe włosy. W tym produkcie znajdziesz wyjątkowe składniki pielęgnujące w tym odbudowujący polimer oraz fioletowy pigment, który doskonale neutralizuje niechciane żółte i miedziane refleksy. Formuła bez siarczanów jest delikatna dla włosów oraz pozostawia włosy miękkie, nawilżone i sprężyste, a także podatne na układanie. Szampon tonujący Olaplex No.4 pozwoli Ci zachować wymarzony odcień na dłużej!

Jak stosować Olaplex No.4P Blonde Enhancer Shampoo?

Nakładaj na wilgotne włosy i delikatnie masuj. Powstałą pianę pozostaw na włosach na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz. 

 

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo - szampon głęboko oczyszczający do włosów

 

 

Szampon głęboko oczyszczający Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo to innowacyjny produkt o szerokim spektrum działania. Jego unikalna, bezsiarczanowa formuła dogłębnie oczyszcza włosy nie powodując przesuszenia czy uczucia tępych i szorstkich włosów. Szampon usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w postaci m.in nagromadzonego sebum, chloru, minerałów z twardej wody, pozostałości po produktach do stylizacji oraz innych nadbudowanych substancji. Dzięki zastosowaniu szamponu Olaplex4C włosy są dogłębnie oczyszczone i lepiej chłoną składniki aktywne z odżywek czy masek. Podobnie jak w pozostałych produktach Olaplex wykorzystano tu technologię odbudowy wiązań dwusiarczkowych. Dzięki temu szampon nie tylko doskonale oczyszcza włosy, ale też odbudowuje je i wzmacnia.

Warto dodać, że szampon Olaplex 4C posiada zrównoważone pH, nie wysusza i nadaje się do każdego typu włosów. Dobrze się pieni i pozostawia włosy idealnie oczyszczone i gotowe na dalsze zabiegi pielęgnacyjne, a pamiętajmy że na dobrze oczyszczonych włosach efekty tych zabiegów będą jeszcze lepsze.

Jak stosować Olaplex No.4C Bond Maintenance Claryfing Shampoo? 

Nałóż na mokre włosy i masuj do powstania piany. Pozostaw pianę na ok.5 min, a następnie dokładnie spłucz. W salonie stosuj szampon zawsze przed zabiegami pielęgnacyjnymi. W domu używaj maksymalnie 1-2 razy w tygodniu. 

 

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner

- odżywka odbudowująca do włosów

Odżywka odbudowująca do włosów Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner odpowiada na wszystkie potrzeby suchych, łamliwych i zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, uzupełnia ubytki, wzmacnia, wygładza i przede wszystkim podtrzymuje odbudowę wiązań wewnątrz włosa. Odżywka Olaplex No.5 to wyjątkowe połączenie niezwykle bogatego składu oraz lekkiej, kremowej konsystencji, która nie obciąża nawet cienkich i delikatnych włosów. Doskonała do częstego stosowania.

 • Fosfolipidy - redukują uszkodzenia uzupełniając strukturę włosów w brakujące lipidy.
 • Oleje poddane fermentacji drobnoustrojowej - zapewniają lepszą wchłanialność i rozprowadzenie substancji odbudowujących i wygładzających.
 • Sok z owoców morwy indyjskiej - bogactwo witamin z grupy B, wzmacnia łodygę włosa. 
 • Olejek z drzewa herbacianego i kamelia - chronią przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV.
 • Olej abisyński i olej z awokado - bogate w minerały, silnie odżywiają i regenerują włosy.
 • Olej z pestek winogron - nawilża, nadaje miękkość i blask.

Jak stosować Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner?

Aplikuj na wilgotne, wcześniej umyte włosy. Rozprowadź równomiernie na całej długości włosów za pomocą grzebienia o szeroko rozstawionych zębach. Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.  

 

Olaplex No.8 Bond Intense Moisutre Mask

- nawilżająco-regenerująca maska do włosów

Maska nawilżająca maska do włosów zniszczonych Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask to intensywnie działająca maska o silnie skoncentrowanej formule, wzbogacona o opatentowaną technologię odbudowy wiązań dwusiarczkowych Olaplex. Efekty jej działania zauważysz już po pierwszym użyciu! Maska Olaplex No.8 zawiera aminokwasy i odbudowujący polimer, które wnikają głęboko do wnętrza włosa naprawiając wszelkie uszkodzenia i skutecznie regenerując włosy. Ten kosmetyk dostarcza włosom solidną dawkę nawilżenia, a dzięki mieszance cennych olejków delikatnie wygładza, dodaje blasku oraz chroni przed elektryzowaniem i puszeniem. Mimo intensywnego działania nie obciąża włosów, a wręcz przeciwnie - podkreśla i wydobywa ich naturalną objętość. Do korzyści płynących ze stosowania maski Olaplex No.8 należy również ułatwione rozczesywanie i podatność włosów na stylizację. Kosmetyk jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów, w tym także farbowanych. Podobnie jak pozostałe produkty Olaplex maska ta jest wegańska, nie zawiera siarczanów, ftalanów, glutenu czy parabenów.

Jak stosować Olaplex No.8 Bond Intense Moisutre Mask?

Nakładaj na wilgotne, umyte wcześniej włosy koncentrując się na długości i końcach. Jeśli Twoje włosy tego potrzebują nałóż niewielką ilość maski również u nasady. Wmasuj palcami lub przeczesz włosy grzebieniem. Pozostaw na 10 minut, po czym dokładnie spłucz.

Wskazówka: Maskę Olaplex No.8 możesz stosować samodzielnie lub dla wzbogacenia kuracji regenerującej używaj z Olaplex No.0 w połączeniu z Olaplex No.3.

 

Pielęgnacja domowa Olaplex - produkty uzupełniające i wykańczające stylizację 

W gamie produktów Olaplex znajdziesz również kosmetyki, które stanowią doskonałe uzupełnienie podstawowej pielęgnacji oraz będą świetnym wykończeniem stylizacji. Kremy, olejki, serum - wszystko to, co nada Twojej fryzurze blask oraz sprawi, że włosy pozostaną w znakomitej kondycji. Marka Olaplex stale poszerza swój asortyment o kolejne innowacyjne produkty.

 

Olaplex No.6 Bond Smoother

- skoncentrowany krem wygładzający bez spłukiwania do stylizacji włosów

Wygładzający krem do stylizacji włosów Olaplex No.6 Bond Smoother zawiera aktywny składnik Olaplex, który odbudowuje uszkodzone mostki dwusiarczkowe. Ponadto krem wygładzający Olaplex No.6 nawilża, wzmacnia i przede wszystkim przepięknie wygładza włosy - niweluje puszenie i elektryzowanie włosów do 72 godzin! Ten genialny krem przedłuża trwałość koloru, definiuje naturalny skręt fal i loków, nadaje pasmom wyraźny połysk, a właściwości termoochronne i redukujące czas suszenia czynią go wręcz idealnym produktem do stylizacji każdego rodzaju włosów.

Jak stosować Olaplex No.6 Bond Smoother? 

Nakładaj w niewielkiej ilości na wilgotne lub suche włosy. Nie spłukuj. Możesz go używać codziennie, a nawet w miarę potrzeby dokładać kilka razy w ciągu dnia.

Wskazówka: dodaj kilka kropli olejku Olaplex No.7, by uzyskać efekt jeszcze bardziej gładkich i błyszczących włosów.

 

Olaplex No.7 Bonding Oil

- olejek odbudowujący i wygładzający włosy

 

Odbudowujący i wygłądzający olejek Olaplex No.7 Bonding Oil stworzony został na bazie opatentowanych składników Olaplex. Jego innowacyjna, skoncentrowana formuła odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów, zapewniając im wygładzenie i niesamowity blask. Olejek intensywnie regeneruje, chroni końcówki przed rozdwajaniem, zapewnia włosom jedwabistą miękkość i lekkość. W jego składzie nie znajdziesz alkoholu. Ten odbudowujący olejek o cudownym zapachu posiada również właściwości termoochronne i skraca czas suszenia. Natychmiast dyscyplinuje włosy i nadaje im świetliste refleksy. Co ważne, olejek Olaplex No.7 nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy. Stosowany w odpowiedniej ilości nie obciąży włosów. Warto dodać, że jest w 100% wegański - nie zawiera składników odzwierzęcych ani nie był testowany na zwierzętach.

Jak stosować Olaplex No.7 Bonding Oil?

Nałóż kilka kropli na suche lub wilgotne włosy, wystarczy naprawdę niewielka ilość. Olejek może być stosowany zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów.

Wskazówka: Dodaj olejek do kremu wygładzającego Olaplex No.6, by uzyskać jeszcze lepszy efekt wygładzenia i rozświetlenia. 

  

Olaplex No.9 Bond Protector

- wygładzająco-nawilżające serum termoochronne do włosów

 

Wygładzające serum termoochronne Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum to odżywcze serum o wielu właściwościach, które tworzy na włosach niewidoczną tarczę ochronną. Zabezpiecza kosmyki przed codziennymi uszkodzeniami oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi w postaci zanieczyszczeń, wolnych rodników czy wysokiej temperatury. Serum termoochronne Olaplex No.9 głęboko nawilża, odżywia i odbudowuje, zwiększa elastyczność oraz zapewnia pamięć kształtu, dzięki czemu ułożona fryzura zostanie z Tobą na dłużej. Kosmetyk świetnie dyscyplinuje i wygładza, dzięki czemu szybko zapanujesz nad niesfornymi kosmykami, a jeśli Twoje włosy się kręcą - zdefiniujesz i podkreślisz skręt swoich fal lub loków. Lekka konsystencja nie powoduje obciążenia pasm. Serum nie zawiera silikonów, nie wymaga spłukiwania. Jeśli często korzystasz z suszarki lub stylizujesz włosy za pomocą prostownicy czy lokówki, serum termoochrone Olaplex No.9 będzie dla Ciebie idealne!

 • Wyciąg z czerwonych alg - bogaty w antyoksydanty, chroni i domyka łuski włosów, usuwa szkodliwe cząsteczki i neutralizuje wolne rodniki zanim dokonają na włosach zniszczeń.
 • Dimaleinian Bis-Aminopropyl Diglikol - opatentowany polimer odbudowujący mostki dwusiarczkowe.

Jak stosować Olaplex No.9 Bond Protector?

Aplikuj serum w niewielkiej ilości na wilgotne, wcześniej umyte włosy. Nie spłukuj, pozostaw włosy do samodzielnego wyschnięcia, by uzyskać efekt naturalnej tekstury. Jeśli zależy Ci na super gładkiej fryzurze - wymodeluj je na szczotce, a jeśli chcesz podkreślić skręt włosów użyj dyfuzora.

 

 

 

Jeśli kiedykolwiek wcześniej marzyłaś o tym, aby móc farbować lub rozjaśniać włosy bez niszczenia ich struktury - zabieg Olaplex jest dla Ciebie!

Marka Olaplex udowadnia, że w dziedzinie pielęgnacji włosów niemożliwe nie istnieje. To, co wcześniej wydawało się być nierealne, teraz staje się niemal standardem, który oferuje każdy salon fryzjerski wykorzystujący system profesjonalnej pielęgnacji Olaplex.

Opatentowane składniki i udowodnione naukowo, a także (a może przede wszystkim) potwierdzone przez specjalistów z zakresu koloryzacji i ogromną liczbę zadowolonych Klientów działanie tych kosmetyków sprawia, że marka Olaplex w kategorii produktów do regeneracji włosów od lat pozostaje liderem. I mimo pojawienia się na rynku licznych, tańszych odpowiedników nie wygląda, aby miało się to zmienić. 

A Ty? Korzystałaś już z zabiegu Olaplex u fryzjera? Stosujesz kosmetyki Olaplex do pielęgnacji włosów w domu? A może masz pytania dotyczące produktów Olaplex? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu!

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 604-221-551

Email: kontakt@ladysi.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium