ładowanie strony

Opcje przeglądania

Scandic Line – profesjonalna koloryzacja

Produkty linii Scandic Line wspomagają proces koloryzacji, przygotowując przedtem odpowiednio włosy. Marka od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród fryzjerów, ponieważ z sukcesem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów, sprawiając, że zabieg koloryzacji jest bardziej efektowny i długotrwały.

 Oksydant Scandic - niezbędny do koloryzacji i rozjaśniania

Scandic Line słynie z oksydantów do farby, które są doskonałej jakości, a przy okazji mają przystępną cenę. Bardzo ważne jest, aby przed zabiegiem koloryzacji wybrać odpowiedni oksydant Scandic, gdyż sama farba nałożona na włosy nie przyniesie żadnych efektów, jeśli nie będzie wymieszana z emulsją utleniającą. Dobrze dobrany oksydant wpływa na naturalną pigmentację włosa, dzięki czemu włosy są gotowe aby przyjąć nowe pigmenty. To, w jaki sposób farba wpłynie na naturalny pigment zależy od stężenia procentowego produktu. Marka Scandic proponuje 5 preparatów utleniających oraz rozjaśniacz, który jest o wiele bardziej intensywny i całkowicie wymywa pigment z włosów, dzięki czemu możliwe jest przejście z naturalnie ciemnych włosów do blond.

Utleniacz Scandic Line - jaki wybrać?

W asortymencie marki Scandic znajdziemy 5 utleniaczy o różnym stężeniu procentowym. Każdy utleniacz Scandic Line pozwala osiągnąć różny efekt zabiegu koloryzującego. 

1,9% - tonowanie włosów, przyciemnienie, pogłębienie lub zmiana odcienia o jeden ton
3% - przyciemnienie włosów, zmiana o jeden ton lub utrzymanie na tym samym poziomie, pokrywa siwe włosy tylko w przypadku posiadania mniej niż 20% siwizny
6% - do farbowania siwych włosów, rozjaśnia o 1-2 tony
9% - rozjaśnienie włosów o 2-3 tony, rozjaśnianie ciemnych odrostów
12% największe stężenie, rozjaśnienie nawet do 5-6 tonów

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 604-221-551

Email: kontakt@ladysi.com.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium